۲۱ طرح عمرانی و خدماتی در ایوان افتتاح و کلنگ زنی شد

در دومین روز از هفته دولت ۲۱ طرح عمرانی و خدماتی با حضور استاندار ایلام و شماری از مردم و مسئولان در شهرستان ایوان افتتاح و کلنگ زنی شد.         پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):از این تعداد ۲۰ طرح افتتاح و یک طرح کلنگ زنی شد که با افتتاح این طرح […]

در دومین روز از هفته دولت ۲۱ طرح عمرانی و خدماتی با حضور استاندار ایلام و شماری از مردم و مسئولان در شهرستان ایوان افتتاح و کلنگ زنی شد.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir):
از این تعداد ۲۰ طرح افتتاح و یک طرح کلنگ زنی شد که با افتتاح این طرح ها زمینه اشتغال ۲۲۰ نفر در این شهرستان فراهم می شود.
استاندار ایلام در شروع این برنامه ها پروژه جداسازی آب شرب و فضای سبز پارک شهدا، میادین و بلوار سطح شهر ایوان را افتتاح کرد.
برای اجرای این طرح سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار با ۸۰ هزار متر مربع سطح زیر پوشش هزینه شده است.
همچنین در این آیین فاز اول پروژه پارک امید شهر زرنه به مساحت ۳۵ هزار متر مربع و توسعه فاز دوم به مساحت ۱۰ هزار متر مربع، احداث سرویس های بهداشتی و نمازخانه با ١۴۰ متر مربع افتتاح شد.
برای اجرای این طرح ها تاکنون پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی، سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی، پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و یک میلیارد ریال اعتبار بند و تبصره ۶ سازمان شهرداری ها و همیاری های کل کشور هزینه شده است.
افتتاح دبستان ٢ کلاسه شهید عبدی روستای سرتنگ ایوان با زیربنای ١۰٨ متر مربع با اعتبار یک میلیارد و ۸۲۸ میلیون ریال و با مشارکت بنیاد علوی و
افتتاح کارخانه آرد ستاره غرب ایوان در زمینی به مساحت پنج هزار و ۱۲ متر مربع با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی از دیگر پروژه هایی است که در هفته دولت در شهرستان ایوان افتتاح شدند.
دیدار با خانواده های جانبازان و شهدا و بازدید از قلعه جهانگیر خان از دیگر برنامه های سفر استاندار ایلام به شهرستان ایوان است./ایرنا

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}