مهمترین عناوین روز

 

 

بندرعباس- معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های دولت سیزدهم توانمندسازی زنان است که این موضوع در ۲ بخش توان افزایی و آسیب‌زدایی دنبال می‌شود.انسیه خزعلی روز پنجشنبه پس از نشست و گفت و گو با مردم جزیره هرمز و فعالان صنایع دستی در این جزیره، اظهارداشت: یکی از راهکارهای دولت برای توان افزایی زنان و آسیب زدایی ،توسعه کسب و کارهای خانواده محور با اعطای تسهیلات مناسب است که این موضوع در دست پیگیری بوده و امیدواریم نتایج خوبی در این بخش حاصل شود.

به گفته وی  زنان بد سرپرست، خودسرپرست و سرپرست خانواده در اولویت این طرح قرار دارند.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: دولت تمام تلاش خود را برای فراهم سازی زمینه اشتغال بانوان و آسیب زدایی از آنان انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: نداشتن اشتغال، امکانات، ضامن و وثیقه از مهمترین مشکلات زنان جزیره هرمز است که با کم شدن ضامن و جایگزین کردن وثیقه‌ها به دنبال کم شدن مشکلات آنان هستیم.

خزعلی یکی از مهمترین مشکلات مردم در جزیره هرمز را مقوله مسکن عنوان کرد و گفت: امیدواریم با رایزنی با مدیران وزارت راه و شهرسازی این مشکل برطرف شود و ما شاهد ساخت خانه‌های استاندارد و متناسب با طبیعت و فرهنگ منطقه باشیم.

معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده یکی از اعضای هیات دولت در سفر امروز رییس جمهوری به استان هرمزگان است که بازدید از شهرستان جاسک از جمله برنامه های سفر وی بود.

۱۷ نفر از وزرا و معاونان رییس جمهور، آیت الله ابراهیم رییسی را در سفر ۲ روزه به هرمزگان همراهی می‌کنند./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group