رسانه پویاخبر

 

مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

 

تهران- پس از پرداخت مطالبات گابریل پین و هرویه میلیچ پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال رسما باز شد.

با اعلام علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال پس از پرداخت مطالبات گابریل پین مربی سابق این تیم و هرویه میلیچ بازیکن کروات سابق آبی پوشان و اعلام دریافت طلب از سوی این دو به فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال رسما باز شد.

میلیچ پس از جدایی از استقلال مدت‌ها برای دریافت مطالبات خود با مدیران این تیم رایزنی کرد اما وقتی موفق به دریافت حق و حقوق خود نشد به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرد.

امروز طلب این بازیکن در ترکیه به صورت نقدی به میلیچ پرداخت شد تا پرونده پرحاشیه میلیچ بسته شود

دومین پرونده به گابریل پین اختصاص داشت، اشتباه برخی از عوامل مالی اداری باشگاه استقلال در زمان مدیریت گذشته منجر به این شد که پین، دستیار فرهاد مجیدی سرمربی وقت استقلال، به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شکایت کند.

طبق قراردادی که این مربی ایتالیایی با باشگاه استقلال به امضا رسانده بود، این باشگاه باید مالیاتش را پرداخت می‌کرد اما گفته می‌شود در زمان مدیریت گذشته نامه‌ای به اداره مالیات فرستاده شد مبنی بر اینکه باشگاه استقلال این بدهی را پرداخت می‌کند! پین از استقلال شکایت کرد تا او نیز سهمی در بسته شدن پنجره استقلال داشته باشد. فتح‌الله زاده در هفته‌های گذشته تلاش زیادی انجام داد و امروز طلب این بازیکن به حسابش واریز شد./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group