مهمترین عناوین روز
ایلام - مسوول روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام گفت: آیین میهمانی لاله‌ها فردا پنجشنبه اول مهرماه همزمان با سراسر کشور در تمامی ۱۱۴ گلزار شهدای سراسر استان ایلام برگزار می‌شود.سیدعلی موسوی مقدم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: برنامه میهمانی لاله‌ها و عطرافشانی مزار شهدا طبق برنامه هر ساله در بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور مردم انقلابی و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در گلزارهای شهدای این استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این آیین فردا ساعت ۱۴:۳۰ به صورت ویژه در گلزار شهدای امامزاده علی صالح (ع) شهرستان مهران با حضور مسوولان استانی و محلی، مدیران دستگاه‌های اجرایی و اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا برگزار می‌شود.

مسوول روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام تاکید کرد: این برنامه همزمان با دومین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس با هدف بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ادای احترام مردم و مسولان به آرمانهای شهدا برگزار  و از عموم مردم برای شرکت در این محفل دعوت می شود.

استان مقاوم ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس بیش از سه هزار شهید، ۱۱ هزار جانباز و ۳۳۲ آزاده تقدیم اسلام کرده است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group