مهمترین عناوین روز
ایلام -  رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تست کرونای ۱۸۱ نفر از ساکنان استان طی ۲۴ ساعت گذشته مثبت شده است.دکتر محمد کریمیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تست تعداد ۶۲ هزار و ۳۹۸ نفر از مردم استان ایلام برای ابتلا به ویروس کرونا مثبت بوده است.

وی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ فوتی ناشی از ویروس کرونا در استان ایلام ثبت نشده ولی از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون یک هزار و ۱۱۱ نفر جان خود را به علت ابتلا به کرونا از دست داده اند.

کریمیان در مورد بستری های جدید هم توضیح داد: ۲۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی استان بستری شده اند و مجموع تعداد بستری های استان در حال حاضر ۱۴۸ نفر است.

وی اضافه کرد: ایلام با ۱۰ بستری بیشترین آمار را دارد و در شهرستان های آبدانان پنج، ایوان چهار، دره شهر، سیروان و مهران هر کدام یک، بدره، دهلران و ملکشاهی هم هر کدام یک بستری جدید را داشته اند.

وی در خصوص رنگ بندی ها هم یادآور شد: شهرستان های چرداول، ایلام، ایوان، دره شهر و آبدانان به رنگ نارنجی، چوار، مهران، ملکشاهی، بدره و دهلران زرد و شهرستان های سیروان و هلیلان نیز آبی رنگ هستند./ایرنا

 

 

 

***

#نه_به_ملاقات_بیماران_کرونایی

 

***

#من_ماسک_می_زنم***

#نه_به_مراسمات_پرازدحام

 

***

#من_پروتکل_های_بهداشتی_را_رعایت_میکنم

 

***
#ما_کرونا_را_شکست_میدهیم

 

***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group