ایلام -  رییس پلیس راه ایلام گفت: جاده اصلی ایلام به صالح آباد به علت انجام عملیات عمرانی از عصر روز گذشته به مدت پنج روز مسدود شد.

سرهنگ رضا همتی زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند تا پس از بازگشایی محور باید از مسیرهای جایگزین جاده فرعی ایلام - سرطاف - ماربره - صالح آباد و جاده ایلام - ملکشاهی - بان رحمان تردد کنند.

رییس پلیس راه استان ایلام تاکید کرد: با توجه به اینکه مسیرهای جایگزین، کوهستانی و پرپیچ و خم بوده و فاقد استانداردهای خاص جاده ای بوده نیاز است رانندگانی که قصد تردد در این محور را دارند قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و از ارتکاب تخلفات حادثه ساز که منجر به وقوع حوادث ترافیکی می شود خودداری کنند.

سرهنگ همتی زاده یاداور شد: کلیه رانندگان باید با ماموران پلیس راه همکاری کنند تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

به گزارش ایرنا، شهرستان مهران در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی ایلام قرار دارد و مرز بین المللی مهران در ۱۱ کیلومتری این شهر مهمترین کانون تردد زائرین عتبات عالیات است که سالانه بیش از سه میلیون زائر از این مسیر به شهرهای مذهبی عراق سفر می کنند که بخش قابل توجهی از این زائران در ایام منتهی به اربعین از مرز مهران تردد می کنند.

تعریض و بهسازی جاده ایلام - مهران در چند سال اخیر با توجه به افزایش حجم سفرهای زائرین اربعین در دستور کار مسئولان قرار گرفته و با اتخاذ تدابیر مناسب و اختصاص اعتبار از سوی دولت، بخش هایی از این مسیر در این مدت تعریض شده و عملیات تعریض بخش های دیگری نیز از این جاده در دست انجام است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group