مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

 

تهران - رئیس فدراسیون کشتی گفت: در حال پیگیری هستیم که مشکل روادید علیرضا کریمی، امیرعلی آذرپیرا، علی‌اکبر فضلی، احسان امینی و ابوذر اسلامی را حل کنیم تا با پرواز امشب راهی آمریکا شوند.

جلسه پایانی رئیس فدراسیون کشتی با اعضای تیم ملی کشتی آزاد پیش از اعزام به آمریکا شب گذشته در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار شد. رئیس فدراسیون کشتی در جمع ملی‌پوشان اظهار کرد: شما با افتخار نماینده شایسته ۸۵ میلیون ایرانی هستید؛ درست است که شما جوان هستید اما به شما قول می‌دهم بهترین کشتی‌ها را می‌توانید بگیرید و باید برای مملکت خود بجنگید و از نام ایران دفاع کنید.

وی ادامه داد: بالا بردن پرچم لحظه دلچسبی است و شما خالق آن هستید و می‌توانید به این طریق شادی را به خانه‌های مردم بیاورید. در حال پیگیری هستیم که مشکل ویزای علیرضا کریمی، امیرعلی آذرپیرا، علی اکبر فضلی، احسان امینی و ابوذر اسلامی را حل کنیم تا با پرواز امشب راهی آمریکا شوند.

رئیس فدراسیون کشتی به سطح بالای این مسابقات اشاره کرد و افزود: تیم منتخب جهان و ژاپن تیم‌های خوبی هستند ولی شما توان شکست آنها را دارید و باید با تمام وجود روی تشک بجنگید و با برنامه کار کنید تا آنها را شکست دهید.

وی ادامه داد: افتخار آفرینی شما در مسابقات باعث افزایش روحیه جامعه می‌شود و باید با قدرت در مسیری که هستید پیش بروید تا پرچم پرافتخار ایران عزیزمان را به اهتزاز درآورید.

رئیس فدراسیون کشتی به رویارویی احتمالی با تیم آمریکا اشاره کرد و گفت: این دیدار سخت است ولی کشتی گرفتن با آنها ساده است و باید خوب ببینید و هر لحظه فرصت شد پای حریف را بگیرید و خاکش کنید
و نفس کم نیاورید تا آنها را شکست دهید.

دبیر عنوان کرد: چرخه انتخابی تیم ملی به شما کمک می‌کند تا بهتر کشتی بگیرید همچنین این رقابت‌ها فرصت خوبی است آینده‌ خودتان را ثابت کنید.

تیم ملی کشتی آزاد بامداد امروز (چهارشنبه) عازم آمریکا شد.

جام جهانی کشتی آزاد روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر به میزبانی آیووا آمریکا برگزار می‌شود. در این مسابقات ۶ تیم ایران، آمریکا، ژاپن، گرجستان، مغولستان و تیم منتخب جهان حضور دارند که در دو گروه ۳ تیمی با هم به رقابت می‌پردازند و تیم‌های اول هر گروه به دیدار فینال و تیم‌های دوم نیز راهی دیدار رده‌بندی می‌شوند.

ایران در گروه B با تیم‌های ژاپن و منتخب جهان در یک گروه قرار دارد و تیم‌های آمریکا، مغولستان و گرجستان نیز در گروه دیگر این مسابقات جای دارند.

برنامه این مسابقات بر اساس اعلام اتحادیه جهانی کشتی به شرح زیر است:

شنبه ۱۹ آذر:

ساعت ۱۰ تا ۱۳:۳۰ به وقت محلی: دیدار تیم‌های آمریکا و مغولستان و دیدار تیم‌های ایران و ژاپن

ساعت ۱۵ تا ۱۸:۳۰: دیدار تیم‌های مغولستان و گرجستان و دیدار تیم‌های ژاپن و منتخب جهان

ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۲: دیدار تیم‌های گرجستان و آمریکا و دیدار تیم‌های ایران و منتخب جهان

یکشنبه ۲۰ آذر:

ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴: دیدار رده بندی میان تیم‌های دوم هر گروه

ساعت ۱۸ تا ۲۰: دیدار فینال میان تیم‌های نخست هر گروه

اختلاف ساعت ایران با آمریکا ۹ ساعت و ۳۰ دقیقه است. به‌طوری که ساعت ۱۰ صبح به وقت آمریکا ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران است./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group