مهمترین عناوین روز

 

 

تهران- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ ما همیشه نشان داده ایم در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشته ایم و فراموش نکنید نتیجه لیگ آخر فصل مشخص می شود.حمید مطهری پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس برابر فجر شهید سپاسی افزود: وضعیت لیگ و چهره تیم قهرمان در انتهای فصل مشخص می شود. پرسپولیس همیشه نشان داده در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشته و هنوز راه طولانی برای رسیدن به پایان فصل داریم.

وی ادامه داد:‌ این مهم است که بتوانیم بازیکنان مد نظرمان را بگیریم، البته این کار خیلی سخت است چرا که همین الان هم نمی‌دانیم شرایط دو بازیکن تاجیک ما به چه صورت است و می‌ترسیم از آنها استفاده کنیم.

مربی پرسپولیس تصریح کرد: در ۱۵ هفته ۳۲ امتیاز گرفتیم که از نظر معادل امتیاز گیری خوب است اما فراموش نکنیم که ما پرسپولیس هستیم و همیشه باید ذهن برنده داشته باشیم. همه می‌دانید مشکلات بسیاری داشتیم اما همیشه گفته ام و باز می‌گویم با وجود همه این مشکلات باید راه مان را ادامه دهیم.

مطهری به نشست با مدیران جدید سرخ پوشان هم اشاره کرد و گفت: مشکلاتی داریم که همه از آن اطلاع دارند. مسایل مالی مهم است اما اولویت اول بچه های ما نیست و آنها کار خود را می کنند اما نباید این مساله فراموش شود چرا که اثرات مخرب این موضوع در دراز مدت مشهود است.

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران و در دیدار خانگی مقابل فجرسپاسی به سختی صاحب برتری شد تا همچنان نزدیک‌ترین تعقیب کننده تیم صدرنشین استقلال باشد./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group