مهمترین عناوین روز

 پویاخبر - کوثر موسوی - کنگره سه هزار شهید استان در ۸ شبانه روز و طی چند اجلاسیه از جمله اجلاسیه ایلات و عشایر، طلاب و روحانیون، شهدای دانش آموز ‌و شهدای جهادگر  با حضور پرشور مردم و مسئولین برگزار گردید.


 

به یمن عطر نام شهدای عزیز، شهرمان‌رنگ و بوی دیگری به خود گرفته بود؛ سه هزار مهمان گرامی، مهمانان خاکی و کم توقع؛ همانان که جانشان را برای ناموس و وطنشان بر کف گرفتند.


۸ شبانه روز میزبانشان بودیم، قدم بر طوطیای چشممان گذاشته بودند، بوی بهشت را با خود آورده بودند، آمده بودند که پائیزمان را رنگ و بوی بهار دهند.


از سال ۹۷ صحبت از برگزاری کنگره و یادبود ۳۰۰۰ شهید عالی مقام شهرمان بود، که به علت نبود زیرساختها و آمادگی لازم ،به سال ۹۸ موکول شد.


با آمدن ویروس منحوسی به نام کرونا در سال ۹۸،برنامه ریزی ها متوقف شد. همه درگیر مبارزه با این ویروس شدند و در این بین عزیزان زیادی را هم از دست دادیم.


به قرن جدید پا گذاشتیم و با تاکید مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۰و کمرنگ شدن سایه این بیماری، برگزاری کنگره ها دوباره از سر گرفته شد.


مسئولان استان هم بر آن شدند که کنگره ای در خور و شآن شهدای عزیزمان بر پاکنند.


به لطف الهی‌و نگاه پر از مهر شهدا،که در هر جا و هرکاری یاریگر ما بودند، کنگره در آذر ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.


این کنگره در ۸ شبانه روز و طی چند اجلاسیه از جمله اجلاسیه(ایلات و عشایر،طلاب و روحانیون،شهدای دانش آموز ،شهدای جهادگر و....)با حضور پرشور مردم و مسئولین برگزار گردید.نهایت تلاش مسئولان و به ویژه‌ سپاه امیرالمومنین (ع) استان و فرمانده محترم که خود از یادگاران هشت سال دفاع مقدس است، به اجلاسیه نهایی رسید.


با حضور سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران‌که با حضورشان محفل شهدای استان را گرمتر کردند.


ما ماندیم و یادی که از شهدا در دلهای ماست و هیچ گاه فراموش نمی شود. 

 

 

***

#نه_به_ملاقات_بیماران_کرونایی

 

***

#من_ماسک_می_زنم***

#نه_به_مراسمات_پرازدحام

 

***

#من_پروتکل_های_بهداشتی_را_رعایت_میکنم

 

***
#ما_کرونا_را_شکست_میدهیم

 

***

 

 

 

 
Back to Top

Template Design:Dima Group