مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

تهران- رییس هیات‌ مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سازه‌های فولادی ایران گفت: به‌منظور خروج از شرایط کنونی بخش مسکن در کشور و تحقق طرح نهضت ملی مسکن، چاره ای جز صنعتی شدن این صنعت نیست.

 

 

 

تهران- معاون توسعه طرح‌های شرکت برق حرارتی گفت: هم‌زمان با اتصال واحد گاز نیروگاه کلاس F دوکوهه اندیمشک به شبکه سراسری برق، ظرفیت نیروگاه‌های ایران از مرز ۹۰ هزار مگاوات عبور کرد.

 

 

 

تهران- گروه اطلاعات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها اعلام‌کرد: اعزام و پذیرش مسافران هوایی از ابتدای امسال تا پایان آذرماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد رشد را ثبت کرده است و در این مدت بیش از ۲۶ میلیون مسافر از ۵۶ فرودگاه کشور جابه‌جا شده‌اند.

 

 

 

 

 

تهران- یک کارشناس بازار سرمایه گفت که با عرضه خودرو در بورس کالا، خودروسازان و سهامداران آنها به سود رسیدند و مصرف‌کنندگان واقعی خودرو نیز توانستند محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب‌تر نسبت به بازار تهیه کنند.

 

 

 

تهران- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بر اساس گزارش‌های دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار، شرکت با اهرم کردن ۱۲۰ میلیارد تومان از منابع داخلی خود و بدون داشتن موافقت‌نامه‌های هزینه‌ای موفق شد حدود ۸ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از منابع دولت، سیستم بانکی و سایر دستگاه‌ها در محلات هدف بازآفرینی کارسازی کند.

 

 

 

تهران- معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی و عملیاتی شدن ۱۰۶ هزار واحد مسکونی نهضت ملی در شهرهای تحت مسوولیت این بنیاد خبر داد.

 

 

 

 

تهران- مولدسازی دارایی‌های دولت گام مهم در اصلاح ساختار بودجه است که تاکنون به‌دلیل مقاومت دستگاه‌ها و عدم شناسایی دقیق املاک دولتی استفاده از این ظرفیت در بودجه مغفول مانده بود، اما با مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا و تشکیل هیات املاک و اموال مازاد دولت در مسیر مولدسازی قرار گرفته است.

 

 

 

 

تهران- افزایش حجم پذیرش ریپوهای دریافتی بانک‌ها از طریق عملیات بازار باز به هیچ‌وجه به معنای تزریق ذخایر نبوده و بانک مرکزی صرفاً با وثیقه‌محور کردن تعامل اعتباری میان این بانک با شبکه بانکی به دنبال افزایش کیفیت ترازنامه بانک مرکزی به عنوان سیاست‌گذار پولی کشور است.

Back to Top

Template Design:Dima Group