مهمترین عناوین روز

 

 تهران- سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از امکان ثبت‌نام و تمدید مهلت آن برای افراد جدید و جامانده از یارانه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه هفته جاری (۴ خرداد ماه ۱۴۰۱) خبر داد.

 

 


تهران - اکنون بیش از ۸۶ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور به اینترنت با کیفیت متصل هستند و بر اساس قول وزارت ارتباطات، پوشش اینترنت در کشور باید تا پایان ۱۴۰۱ به‌صورت سراسری انجام شود.

 تهران- عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران معتقد است در چند سال اخیر گام‌های اساسی برای رفع مشکلات تولید خودرو در کشور برداشته نشده و همین مساله عامل اساسی آشفته بازار کنونی است.

 

 

تهران- وزیر نیرو با تشریح شرایط آب‌های مرزی کشور، این حوزه را یکی از اولویت‌های وزارت نیرو برشمرد و فعال شدن دیپلماسی آب را مورد تاکید قرار داد.

 تهران- وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه‌ای از گام دوم انتشار صورت‌های مالی حسابرسی شده ۱۳۲ شرکت بخش عمومی کشور در سامانه کدال خبر داد.

 تهران - معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: پرداخت سود ۲۰۰ هزار نفر از جاماندگان دریافت سود سهام عدالت امروز آغاز شده است.

 

 


تهران - دولت قبل نه‌تنها بودجه را با بیشترین میزان کسری می‌بست، بلکه برای جبران آن نیز پیوسته از بانک مرکزی استقراض می‌کرد و بدین ترتیب با روی آوردن به چاپ پول یکی از بزرگ‌ترین تورم‌های تاریخ اقتصاد کشور را رقم زد اما دولت سیزدهم نخستین ماه سال ۱۴۰۱ بدون استقراض از بانک مرکزی اداره کرد.

 تهران - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: طبق قانون بودجه امسال ۱۸۷ شرکت با درصد دارایی‌های مختلف و ۳۰۰ عنوان دارایی متنوع دولت در دستور واگذاری قرار دارد.

 تهران – در سفر وزیر نفت کشورمان به عمان درباره احیای خط لوله صادرات گاز به عمان و توسعه مشترک میدان هنگام توافق شد.

 

 

 

تهران – نرخ تورم سالانه مواد خوراکی در آمریکا به بیشترین سطح از سال ۱۹۷۹ تاکنون افزایش یافته است.

Back to Top

Template Design:Dima Group