مهمترین عناوین روز

رسانه پویاخبر

 

جستجو در سایت


 

 

تهران- مشاهدات از بازار آزاد ارز نشان می‌دهد که از ساعتی پیش ریزش قیمت دلار در این بازار شروع شده و همچنان ادامه دارد به طوری که تا زمان انتشار این گزارش افت ۴ هزار تومانی را تجربه کرد و صرافی‌های میدان فرودسی روز بدون مشتری را سپری می‌کنند.

 

 

 

 

پویاخبر - مدیرعامل شرکت بیمه ملت در مراسم افتتاح شعبه قم، با تأکید بر اهمیت مدیریت ریسک در جذب پرتفوی، گفت: جذب پرتفوی به هر قیمتی مدنظر بیمه ملت نیست و ما به دنبال پرتفوی باکیفیت و سودآور در سایه مدیریت و کنترل ریسک هستیم.

 

 

 

تهران- آمارهای مرکز مدیریت بدهی‌ها نشان می‌دهد دولت در سال گذشته بیش از ۲۰۰ همت اوراق بدهی منتشر شده در سال‌های قبل را تسویه کرده است.

 

 

 

 

 

تهران- نرخ تورم تولید در سال ۱۴۰۲ همچون سال پیش از آن کاهش یافته به طوری که تورم نقطه به نقطه که در اردیبهشت ۱۴۰۰ به ۱۰۳.۱ درصد رسیده بود، در پایان اسفند ۱۴۰۲ به ۲۴.۵ درصد یعنی به کمتر از یک چهارم قله تاریخی ماه‌های پایانی دولت گذشته رسید.

 

 

 

 

ایلام - استاندار ایلام با بیان اینکه حضور باشکوه و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس برگرفته از وجدان های بیدار است، گفت: نداهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، بر موشک،تانک و سلاح های غربی ها و در راس آن آمریکای جنایتکار فائق خواهد آمد.

 

 

 

تهران- بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی ساعاتی پیش از مرز تاریخی ۲۳۰۰ دلار عبور کرد و رکورد جدیدی به ثبت رساند.

 

 

 

 

 

تهران- طبق گفته زمین شناسان ایران بهشت زمین‌شناسی و رنگین کمان مواد معدنی است که در همین راستا سیاست‌های دولت سیزدهم در بخش معادن منجر به احیا و توسعه معادن و تامین زیرساخت‌ها شده که دستاوردهای این حوزه به رشد اقتصادی کمک شایانی کرده است.

Back to Top

Template Design:Dima Group