مهمترین عناوین روز

 

 

 

 تهران-  آمارهای بانک مرکزی نشان می‌دهد در ۹ ماهه سال ۹۹ رشد اقتصادی با احتساب نفت در مقایسه با رشد اقتصادی بدون نفت بیشتر شده که حاکی از افزایش صادرات نفت ایران و تاثیر آن بر آمارهای اقتصادی است.

 

 

 

 تهران- نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (چهارشنبه) در مقایسه با روز کاری گذشته با ۷۸۴ تومان کاهش به رقم ۲۰ هزار و ۹۴۷ تومان رسید.

 

 

 تهران- رییس بنیاد مستضعفان گفت: طی دو روز گذشته به حساب بیش از ۱۷۳ هزار فرزند یتیم و یا فرزند بدسرپرست تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی مبلغ ۵۰۰ هزار تومان در سراسر کشور واریز شد.

 

 

 

 تهرن- طرح‌هایی برای تزریق منابع مالی جدید به بازار سرمایه با هدف بهبود روند معاملات بورس در دستور کار قرار گرفته، اما هنوز میزان کارامدی و توانایی این طرح‌ها مشخص نشده است؛ برخی از این راهکارها استقبال کرده و آن را ناجی بازار می‌دانند، اما به نظر گروهی دیگر، این طرح‌ها تاثیر موقت خواهند داشت.

 

 

 تهران- وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: برنامه‌ریزی برای احیای واحدهای غیرفعال در دستور کار وزارت صنعت است.

 

 

 تهران - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه مشکل فعلی بورس کاهش شدید ارزش معاملات است، گفت: تا زمانی که حجم معاملات قابل توجهی در بازار وجود نداشته باشد نمی‌توان با پیشنهادهای ارائه شده شاهد روند پر قدرتی در قیمت سهام بازار باشیم.

 

 

 تهران- بررسی‌ها از بازار خودروی پایتخت در روز جاری (یکشنبه، ۱۲ اردیبهشت‌ماه) حاکی است کاهش نرخ دلار در روزهای اخیر و ورود آن به کانال ۲۱ هزار تومانی، موجب دست نگه‌داشتن مشتریان از خرید شده، به طوری که آنها منتظر کاهش بیش از پیش قیمت‌ها هستند.

 

 

 

 

 


تهران- نایب رییس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران گفت: از منافع برجام این است که دسترسی تولیدکننده به مواد اولیه بهتر می‌شود، به طور مثال ما برخی از مواد اولیه خود را به دلیل تحریم و سختی انتقال پول در بدترین شرایط و با هزینه بیشتر تهیه می‌کنیم که یک معضل است.

 

 

 

 تهران- وزیر برق جمهوری عراق گفت: جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق برای تداوم تامین انرژی مورد نیاز عراق در زمینه برق و گاز و پرداخت بدهی‌ها توافق کردند.

 

 

 تهران-  آماده نبودن برای مقابله با تنش آبی می‌تواند چالش‌هایی را در زمینه بهداشت و سلامت، امنیت غذایی، تولید و در نهایت امنیت اجتماعی ایجاد کند. یکی از دلایل بروز تنش آبی، هدررفت آب است. ۹۲ درصد از هدررفت آب ایران در بخش کشاورزی رخ می‌دهد.

Back to Top

Template Design:Dima Group