رسانه پویاخبر

 

مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

 

 

تهران - عملیات اجرایی طرح تولیــد بنزیــن و پروپیــلن در هلدینگ پتروپالایش اصفهان با ظرفیت تولید روزانه ۱۶ میلیون لیتر گازوئیل یورو ۵ فردا آغاز می شود.

 

 

 

 

تهران-  وزیر راه و شهرساری از تداوم برنامه دولت برای تکمیل گذرگاه‌های ترانزیتی خبر داد و گفت: همزمان با برنامه اتصال ریل به بندرچابهار، قرارداد بلند مدت با هندی ها برای توسعه چابهار در حال نهایی شدن است.

 

 

 

تهران - رئیس کل بانک مرکزی در جلسه مشترک مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری و معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی که عصر امروز برگزار شد به قائم مقام بانک مرکزی دستور داد ظرف سه روز آینده جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع تامین مالی طرح ملی نهضت ملی مسکن را با حضور مقامات ذیربط تشکل دهد.

 

 

 

 


تهران- وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه هم اکنون بیش از یک میلیون و ۷۵۹ هزار واحد نهضت ملی مسکن در سراسر کشور در حال اجراست از واگذاری زمین رایگان به ۲۰ هزار متقاضی در قالب طرح جوانی جمعیت از فردا و طی ۱۰ روز آینده خبر داد.

 

 

 

 

تهران – مرکز آمار نرخ تورم شهریورماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد که طبق آن تورم ماهانه نسبت به مردادماه کاهشی شده و به ۲ درصد رسیده و تورم ماهانه مواد خوراکی هم به ۱.۴ درصد افت کرده است.

 

 

 

 

 

تهران- مدیرکل دفتر محصولات علوفه‌ای و جالیزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: طبق آمارها در سال زراعی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۱ نزدیک به ۲۵.۵ میلیون تن سبزی و صیفی در ۶۶۴ هزار هکتار سطح زیرکشت تولید شد که نسبت به سال گذشته ۳۰۰ هزار تن افزایش نشان می‌دهد.

 

 

 

 

 

تهران- افزایش دفاتر مشاوران املاک در برخی شهرها به‌ویژه شهرهای اطراف تهران که به اذعان مسوولان از سرانه مصرف مردم هم بالاتر است، در ایجاد التهاب در بازار مسکن از طریق قیمت‌سازی اثرگذاری منفی زیادی داشته است.

 

 

 

 

تهران- رییس سابق اتحادیه سراسری صنعت مرغداران کشور از افزایش میزان جوجه‌ریزی و کاهش قیمت گوشت مرغ در بازار به نرخ مصوب و حتی کمتر از آن خبر داد و گفت: با توجه به اقدامات وزارت جهاد کشاورزی جوجه‌ریزی در شهریور ماه تا سقف ۱۴۰ میلیون قطعه انجام شده و کمبودی در این زمینه نداریم.

 

 

 

 

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) نیز در این دیدار با اشاره به سابقه فعالیت های فرهنگی بنیاد امام رضا(ع) در کشور، گفت: ۱۰ سال سابقه کنش رسمی این بنیاد در حوزه تبلیغ فرهنگ سیره رضوی می گذرد و این بنیاد در همه بخش های فرهنگی و هنری طی سال های اخیر جشنواره های مهمی در کشور برگزار کرده است.

 

 

 

 

تهران- نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر اینکه باید پلتفرم‌های انتشار آگهی در بازار مسکن ساماندهی شوند تا از قیمت سازی از این طریق جلوگیری شود، گفت: برخی فضاسازی‌ها حاکی از افزایش قیمت مسکن در نیمه دوم امسال دارد، اما مردم فریب این شایعات را نخورند.

Back to Top

Template Design:Dima Group