مهمترین عناوین روز

 


تهران -رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه بسترها و گلوگاه‌های فساد مشخص هستند، ابراز امیدواری کرد مجموعه دستگاه قضا به ویژه سازمان بازرسی و دادستانی کل کشور با همکاری دولت جدید و مجلس ریشه‌ها و بسترهای فساد را حذف کنند.

 

 

تهران - بازرس کل امور نیرو و ارتباطات سازمان بازرسی کل کشور با تأکید بر اجرای طرح هوشمندسازی شبکه مصرف، خواستار آن شد که اجرای طرح فهام(طرح ملی فراسامانه هوشمند و اندازه‌گیری و مدیریت انرژی) برای شبکه خانگی در اولویت وزارت نیرو قرار گیرد.

 تهران- در ادامه رویکردهای نوین و امیدبخش رئیس جدید دستگاه قضا، هفته گذشته در جلسه‌ای حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای، نکاتی تازه و راهگشا مطرح کرد که قابل تامل و توجه است.

 


تهران- در میان اخبار منفی و نگران‌کننده مربوط به ویروس کرونا، یک خبر خوب در هفته‌های اخیر منتشر شد که البته کمتر مورد توجه قرار گرفت و آن رشد آمار ازدواج در کشور پس از ۱۷ سال بود.

 

 

تهران- در روزهای گذشته دو رویداد تاسف‌بار دخترانه در ۲ استان رخ داده است که ویدئوهای آن در سطحی گسترده دست به دست می‌شود. پرسش این است که چرا شاهد چنین رخدادهایی هستیم؟ راهکار چیست؟تهران - رئیس دستگاه قضا با صدور ۱۰ دستور مهم به معاونان و مسئولان عالی قضایی کشور در اولین جلسه شورای عالی قوه قضاییه، بر ادامه مسیر تحول با رویکرد «تحول و تعالی» این دستگاه تاکید کرد.تهران- مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طرح «مانور سلامت» در برخی بقاع متبرکه ادامه یافته است گفت: ۵۰۰ امامزاده مجری این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند که در صورت واکسیناسیون عمومی کرونا سالن‌ها و فضای متعلق به بقعه را در اختیار کادر درمان قرار دهند.

 

 

تهران _ رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه دیدار کرد.

 تهران - سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از افزایش شهرهای درگیر به کرونای هندی به ویژه در استان‌های جنوبی، شرقی و جنوب شرقی خبر داد و گفت: واکسیناسیون مردم طی هفته آینده سرعت بیشتری می‌گیرد.

 


تهران - متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری گفت: اشخاص به ویژه بیماران زمینه‌ای در صورت تزریق واکسن کرونا می‌توانند واکسن آنفلوآنزا را نیز تزریق کنند.

Back to Top

Template Design:Dima Group