مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

تهران - رئیس قوه قضاییه گفت: در قبال تخریب‌کنندگان اموال عمومی، مرتبطان با سرویس‌های جاسوسی بیگانه و گروهک‌های ضدانقلاب و عناصری که تحت القائات دروغین و جنگ روانی دشمنان در خیابان‌ها و معابر امنیت مردم را سلب می‌کنند، مطابق موازین قانونی برخورد بازدارنده خواهد شد.

 

 

 


تهران - معاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به اینکه در شرایط همه‌گیری کرونا قرار داریم، استفاده از ماسک در مدارس و مراکز آموزشی اجباری است.

 

 

 

 

تهران - تحولات موضوعاتی از جمله بازگشایی مدارس، اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان، بیمه تکمیلی فرهنگیان، ساماندهی مدارس سنگی و کانکسی، تحصیل دانش‌آموزان در مدارس نمونه دولتی و طرح تغذیه رایگان دانش‌آموزان از اقدامات مهم آموزش و پرورش پس از آغاز دولت سیزدهم در یک سال گذشته است.

 

 

 

تهران - وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش امسال مدارس از اول مهر ماه ۱۴۰۱ حضوری است زیرا معتقدیم براساس مطالعات جهانی، مدارس به عنوان آخرین مکان برای تعطیلی است.

 

 

 

تهران - تدوین برنامه‌های تحولی اعم از بسط و توسعه بیمه مشاغل آزاد تا پوشش خدمات ناباروری در راستای اهداف دولت سیزدهم توسط سازمان تامین اجتماعی توانست مقررات حمایتی را برای گستره وسیعی از جامعه افزایش دهد و استفاده از امکانات بهداشتی و درمانی را به عنوان یک حق همگانی فراهم آورد.

 

 

 

تهران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به ویژگی‌ رگبارهای تابستانی و امکان وقوع سیلاب در برخی از مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی گفت: به مردم هشدار می‌دهیم از رودخانه‌ها فاصله بگیرند.

 

 

 

تهران - استاندار تهران گفت: شایعه مدفون شدن ۲۰۰ نفر در سیل امام زاده داوود (ع) کذب است و اصلا این موضوع صحت ندارد.

 

 

 

تهران - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه عملیات جستجو در امامزاده داود (ع) همچنان ادامه دارد، گفت: جسد پنج نفر دیگر در این منطقه توسط آتش نشانان کشف شد.

 

 تهران - رئیس قوه قضاییه گفت: همه بخش‌ها و مسئولان ذیربط اعم از دادستان‌ها، قضات و ضابطان باید در مقوله حجاب و عفاف در چارچوب قانون گام بردارند؛ باید توجه داشت که در این زمینه نمی‌خواهیم کار هیجانی و زودگذر انجام دهیم بلکه اقدامات ما باید متقن، مدبرانه، قانونی و توأم با آرامش باشد.

 

 

 

تهران - وزیر کشور با بیان اینکه بازتعریف در وظایف شهرداری ضرورت دارد، گفت: شهرداران از ساخت و سازهای ناایمن، بی‌رویه و بدقواره جلوگیری کنند.

Back to Top

Template Design:Dima Group