رسانه پویاخبر

 

مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 


تهران - امروز اولین روز مدرسه برای شکوفه‌های کلاس اولی است که پای خود را در مسیر علم آموزی و آگاهی می‌گذارند و همچنین با معصومیت خود، مهری به یادماندنی را تجربه می‌کنند.

 

 

 

 

 

تهران -رئیس دبیرخانه شورای عالی استان‌ها از تصویب تشکیل اتحادیه شهرداری‌های کشور در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: شورایاری‌ها به عنوان سمن‌های شهری جایگاه قانونی می‌یابند.

 

 

 

 

 

تهران - بازنشستگان کشوری با یک میلیون و ۶۳۰ هزار نفر مطالبه جدی خود را همسان‌سازی یا متناسب‌سازی حقوق می‌دانند موضوعی که بارها از سوی مدیران این صندوق برای اجرایی شدن آن تاکید شده اما مهمترین مساله تأمین بار مالی آن با حدود ۹ هزار میلیارد تومان برای این موضوع و برخی دیگر از مطالبات بازنشستگان است.

 

 

 

 

تهران - شهروز سخنوری معروف به الکس سرشبکه اسکورت و قاچاق زنان و دختران ایرانی به برخی کشورهای منطقه به جرم قاچاق انسان به قصد فحشا به دار مجازات آویخته شد.

 

 

 

 

تهران- سازمان حفاظت محیط‌زیست بعد از انتشار اخباری درباره بازداشت دو تن مدیران این سازمان، توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارایه کرد.

 

 

 

 

 

 تهران - رئیس سازمان ثبت‌احوال کشور از الکترونیکی شدن گواهی‌های ولادت و فوت در کشور خبر داد و گفت: به زودی نرم‌افزار لازم برای الکترونیکی شدن گواهی ولادت و فوت آماده خواهد شد.

 

 

 

 

 

تهران - اهدای خون، اهدای زندگی و یکی از بزرگترین ایثارها است اما این اقدام نیک دارای شرایطی است که یکی از آنها بازه سنی است؛ براساس استانداردها، حداقل سن برای اهدای خون ۱۸ سال تمام و حداکثر سن ۶۰ تمام است بنابراین تا فرصت داریم اهداکننده خون باشیم و نباشد که فرصت از دست برود و حسرت آن را داشته باشیم.

 

 

 

 

پویاخبر - معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: ارائه تسهیلات پژوهشی، افزایش سهم تحقیقات و فناوری از بودجه‌های دولتی، اختصاص دستیار پژوهشی برای اعضای هیات علمی و در نظر گرفتن واحدهای پژوهشی برای اعضای هیات علمی به عنوان مشوق و راهکارهایی جهت رفع موانع تولید علم شناسایی شدند.

 

 

 

تهران - صبح امروز (شنبه نهم اردیبهشت) احمدعلیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در معاونت حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور احضار شد و دادستانی در حال بررسی و انجام تحقیقات واستعلام درباره ادعاهای مطرح شده از سوی وی است.

 

 

 

تهران- معاون قضایی قوه قضاییه ضمن تشریح جزئیات عفو رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید فطر اعلام کرد: ۱۲۰ نفر از افرادی که در این دوره مشمول عفو شده اند، مجازات قطعی آنها اعدام بود که با تخفیف و تبدیل مجازات آنان به حبس تغییر کرده است.

Back to Top

Template Design:Dima Group