مهمترین عناوین روز

جستجو در سایت


 

 

 

تهران - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعطیلی‌ مدارس به دانش‌آموزان لطمه می‌زند، گفت: همه مدارس کشور از روز دوشنبه باز است.

 

 

 

تهران - وزیر آموزش و پرورش در واکنش به تعطیلات پی در پی مدارس در دوران کرونا و پس از آن را بسیار زیاد و بی‌سابقه دانست و گفت: برنامه‌های جبرانی برای عقب‌ماندگی و افت تحصیلی دانش‌آموزان پیشنهاد داریم.

 

 

 

تهران- فرمانده انتظامی تهران بزرگ آزادسازی مجرمان و بازگشت آنها به اعمال مجرمانه را یکی از دغدغه‌های پلیس عنوان کرد و گفت: بیش از ۵۰ درصد مجرمان به خصوص سارقان، دارای سابقه هستند.

 

 

 

تهران - سران قوا با توجه به افزایش برودت هوا در نقاط مختلف کشور و مشکلاتی که به لحاظ تامین انرژی گرمایشی در برخی کشورهای منطقه نیز به وجود آمده، بر استمرار و تقویت اقدامات در دست اجرا برای کاهش مشکلات برای مردم در حوزه تامین انرژی گرمایشی و رفع برخی مسائل پیش‌آمده در این حوزه تاکید کردند.

 

 

 

تهران- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور کشور از باراش باران و برف در محورهای مواصلاتی ۶ استان کشور خبر داد و گفت: تردد در مسیرهای شمالی کشور روان است.

 

 

 

تهران - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اجرای «پزشکی خانواده» را مهمترین برنامه این وزارتخانه در کشور معرفی کرد و افزود: در این دولت نیز این برنامه از ابتدای دی در همه سطوح ارجاع در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر آغاز شده است.

 

 

 

 

 

تهران -  تجربه رویارویی با سویه‌های مختلف کرونا در ۲ سال اخیر ثابت کرد که این ویروس رفتارهای غیرقابل پیش‌بینی و غافلگیرکننده زیادی داشته و هنوز تمام نشده است؛ از این رو مردم باید همچنان رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تزریق واکسن را در اولویت خود قرار دهند.

 

 

 

تهران - پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده سقوط هواپیمای ۷۳۷ اوکراینی صبح امروز «دوشنبه ۲۸ آذر» با حضور متهمان، وکلای متهمان، شکات، خانواده جانباختگان، وکلای خانواده جانباختگان و نماینده دادستان در دادگاه نظامی استان تهران برگزار شد.

 

 

 

تهران - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: دولت سیزدهم محرومیت زدایی را با طعم سلامت آغاز کرد و با استفاده از راهبردهای موثر در واکسیناسیون سراسری و مدیریت مناسب موفق شد کرونا را در کشور به صفر برساند.

 

 

 

 

تهران - رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح کاهش آلاینده‌های هوا «کهاب» در راستای کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت بخار بنزین در جایگاه‌های سوخت، انبارهای نگهداری و تانکرهای حمل سوخت چند سالی است که اجرا می‌شود اما هنوز وزارت نفت به تعهدات خود عمل نکرده است.

Back to Top

Template Design:Dima Group