مهمترین عناوین روز

 

 

 تهران - رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا و با دستور رییس ستاد کل نیروهای مسلح، همه سفرهای راهیان نور به مناطق دفاع مقدس تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

به گزارش راهیان نور، سردار «بهمن کارگر» در سی و هفتمین نشست ماهانه شورای سیاست‌گذاری راهیان نور کشور که با حضور فرماندهان قرارگاه‌های راهیان نور، نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های دولتی و اجرایی کشور در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران برگزار شد، این مطلب را عنوان کرد.

وی با تبریک عید سعید فطر و گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز دزفول مقاوم، اظهار داشت: عملیات بیت‌المقدس و آزاد سازی خرمشهر توسط رزمندگان اسلام نقش بسزایی در تغییر استراتژیک و سرنوشت دفاع مقدس داشت که طی آن بیش از پنج هزار کیلومتر از خاک سرزمین میهن عزیزمان آزاد شد.

رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور همچنین از عملکرد ستاد راهیان نور حوزه‌های علمیه کشور و خدمات روحانیت معزز در پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد و گفت: بسیاری از این تلاش‌ها و خدمات از دید عموم مردم مخفی مانده که باید با کار رسانه‌ای مناسب به این موضوع پرداخته شود.

در ادامه حجت‌السلام و المسلمین «محمود ملک‌دار» رییس ستاد راهیان نور حوزه‌های علمیه، گزارشی از عملکرد این ستاد در سال گذشته و اقداماتی که در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا صورت پذیرفته ارائه کرد.

در پایان این نشست اعضای حاضر در جلسه به بررسی طرح آیین نامه ثبت نام، جذب، آموزش و بکارگیری خادمین شهدا پرداختند که بعد از بحث و تبادل نظر این طرح با کسب اکثریت آراء به تصویب این شورا رسید./ایرنا 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group