مهمترین عناوین روز

 

 

 

 

سنندج- این شب‌ها با همه شب‌های دیگر فرق دارد، اینجا یلدای روح است که دل را به معراج خدایی شدن می‌برد و جسم خاکی انسان برای ساعاتی عرشی بودن را تجربه می‌کند، هرچند برای باهم بودن در زیر سقف آسمان خدا باید از هم دور باشند.

 

 

 

 ایلام- بیست و یکم ماه رمضان و شهادت مولای متقیان علی(ع)، شب راز و نیاز است و مناجات، شب فراغت، درد و اندوه، شب سیاه امت اسلام است و یتیمی کودکان کوفه.

 

 ایلام -مسوول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: حضور گردشگران نوروزی در یادمان های دفاع مقدس استان بلامانع است.

 

 قم ـ  امام جمعه موقت قم گفت: امروز مسؤولان کشورمان باید با دلالان، محتکران و مفسدان دانه درشت اقتصادی، چنان برخوردی داشته باشند که مایه عبرت دیگران و خرده پاها شود.

 

 

 


ایلام - باز هم فاطمیه و تکرار دوباره حادثه ای تلخ، بازهم شهادت حضرت زهرا (س) و حس غریبانه ای سخت، دلتنگی برای سر گذاشتن بر مزاری که خانه اش هیچ چراغ و خادمی ندارد.

 

 

 

اصفهان- سال ها پیش برای وطن دل به دریا زدی، آنقدر بی باک که خاک پیکرت را همچون گنجینه عاشقی در خود نهان داشت، اکنون دوباره رسیدی از ورای دلدادگی تا مرز جاودانگی، واژه چگونه شرمسار نباشد و قلم چگونه خجل؟

 

 

 استانها - امامان جمعه سراسر کشور با بیان اینکه امنیت منطقه خاورمیانه مرهون مجاهدت های شهید سلیمانی است ،اظهارداشتند :مکتب فکری وی دفاع از مظلوم، پیروی از ولایت فقیه و حرکت در مسیر حق و عدالت است و راه این شهید باید با قوت پی گرفته شود.

 

 

 کرمان - دل دریاییش حکایت های زیادی از روزگار همسایگی با سردار دلها در خود جای داده است بی بی غزاله همسایه دل‌شکسته خانه پدری سردار دلها حتی حالا که جبر روزگار قدش را کمان کرده از خوبی های حاج قاسم می‌گوید و آرزویش یک بار زیارت مزار مطهر سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.

 

 

 

 

پویاخبر - وحدت و یکپارچگی یکی از عوامل بقا وماندگاری درهرموضوعی است، دردین مقدس اسلام نیز این موضوع یک امر ضروری ولازم الاجراست، اگرچه در زمان‌هایی از تاریخ تلاش‌هایی برای تحقق این امر شده، اما هیچگاه این مقوله به حد انتظار نزدیک نشده و دشمنان اسلام نیز نقطه ضعف و محل آسیب به جامعه اسلامی را در همین مسئله یافته اند.

 

 

 بغداد- تولیت مقدس عتبه عباسی در پایان آیین اربعین در بیانیه ای اعلام کرد که بیش از ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار زائر در مراسم اربعین کربلا شرکت کردند.

Back to Top

Template Design:Dima Group