استاندار ایلام تاکید کرد:تسریع در تکمیل استادیوم ۱۵ هزار نفری

  پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):استاندار ایلام در دیدار با رئیس شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی وزارت ورزش وجوانان بر تسریع در تکمیل استادیوم ۱۵ هزار نفره شهر ایلام تاکید کرد.محمدرضا مروارید در دیدار با مهندس مدبر گفت:استادیوم ورزشی بزرگ از مطالبات به حق مردم است و همه جوانان استان حق دارند از […]

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):
استاندار ایلام در دیدار با رئیس شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی وزارت ورزش وجوانان بر تسریع در تکمیل استادیوم ۱۵ هزار نفره شهر ایلام تاکید کرد.
محمدرضا مروارید در دیدار با مهندس مدبر گفت:استادیوم ورزشی بزرگ از مطالبات به حق مردم است و همه جوانان استان حق دارند از استادیوم بزرگ ورزشی برخوردار شوند.
وی ابراز امیدواری کرد: با رایزنی های انجام گرفته با وزارت ورزش وجوانان پرونده این پروژه در سال ۹۵ بسته شود و به بهره برداری برسد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار که در این دیدار حضور داشت نیز در ادامه بیان کرد:استادیوم پانزده هزار نفره شهر ایلام از جمله پروژه های ناتمام جا مانده از دولت قبل است که برای تکمیل و تجهیز این پروژه ملی اعتبارات به موقع تزریق نشد و باعث شد کار پروژه ناتمام بماند.
وی عنوان کرد: روند طولانی احداث پروژه باعث شد که در وضعیت موجودورزشگاه نواقصی بوجود آید و دچار خسارت شود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار ابراز داشت: با این وضعیت برای تعمیر، رفع نواقص، تجهیز و تکمیل و همچنین مطالبات پیمانکاران مبلغ چهار میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.
وی تکمیل کاسه استادیوم را که شامل زمین چمن و پیست تارتان است را در اولویت اول قرار داد و گفت: با تکمیل و بهره برداری کاسه استادیوم هیاتهای ورزشی فوتبال ، دوومیدانی و … میتوانند برای تمرینات و برگزاری مسابقات استفاده کنند که امید است امسال به این هدف برسیم .
بهروز حیدر زاده اشاره کرد: برای سال ۹۵ مبلغ دو میلیارد تومان از محل اعتبار ملی وزارت به این پروژه اختصاص داده شده است که بخشی از این اعتبار مربوط به مطالبات قبلی پیمانکاران پروژه است.
در این جلسه همچنین در مورد تکمیل پروژه استادیوم شهدای چوار و رفع نواقص سایر پروژ ه های ملی استان بحث و تبادل نظر شد.

 

انتهای پیام/*