فریدون همتی‌؛ استاندار قزوین: انقلابی بودن مدیران‌ باید در عمل مشخص شود

‌استاندار قزوین با اشاره به اینکه شعار بیهوده هیچ اثری در پیشبرد اهداف مدیریتی استان ندارد و انقلابی بودن مدیران باید در عمل مشخص شود، گفت: ما کسی را ولایت مدار واقعی می‌دانیم که در حوزه خود برای کشور اثرگذار باشد، چراکه خوب کار کردن مدیران سبب سربلندی انقلاب اسلامی خواهد شد.   فریدون همتی‌ […]

‌استاندار قزوین با اشاره به اینکه شعار بیهوده هیچ اثری در پیشبرد اهداف مدیریتی استان ندارد و انقلابی بودن مدیران باید در عمل مشخص شود، گفت: ما کسی را ولایت مدار واقعی می‌دانیم که در حوزه خود برای کشور اثرگذار باشد، چراکه خوب کار کردن مدیران سبب سربلندی انقلاب اسلامی خواهد شد.

 

فریدون همتی‌ در نشست تشکل‌های کشاورزی که ر سالن باغستان جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: پیشرفت یک جامعه در گرو نقش مدیریتی مدیران استان است.
وی با اشاره به اینکه بهتر است مدیران هرچه می‌توانند ریسک‌پذیر، شجاع و خلاق باشند و وضع موجود را بشکنند، افزود: امروزه با وضع فعلی شاهد مدیرانی هستیم که قفل کننده کارهای مدیریتی استان هستند و به وضع موجود دامن نیز می‌زنند.
استاندار قزوین گفت: اگر موانع و مشکلات پیش رو عنوان نشود قطعاً وضع به همین منوال باقی خواهد ماند، این در حالی است که با مدیران بی‌کفایت به هیچ صورت سازش صورت نمی‌گیرد، چراکه پیشرفت یک جامعه و منطقه درگرو نقش مدیریتی مدیران است.
همتی با اشاره به اینکه واژه مدیران به‌عنوان مجموعه بد منفی جاافتاده است، تصریح کرد: مدیران به همراه کارمندان هستند که به پیشرفت یا عدم پیشرفت جامعه کمک می‌کنند این در حالی است تعداد مدیران پرتلاش و کارآمد کم بوده و این وضعیت قابل‌قبول نیست و بهتر است همه مدیران به همراه مجموعه خود تلاش شایانی انجام دهند تا از این وضع فعلی به وضع مطلوب برسیم.
وی با اشاره به اینکه اثر قفل‌کردن کارهای مدیریتی، کمتر از آثار اعمال ضدانقلابی‌ها نیست، اضافه کرد: هر فردی که روند کار را کُند کند، در واقع به‌طور غیرمستقیم بر روی نظام جمهوری اسلامی ایران اسلحه کشیده است.
استاندار با اشاره به اینکه ضعف ارتباط مدیریتی بین جهاد کشاورزی و دانشگاه مشهود است، تصریح کرد: یکی از اهداف دانشگاه‌ها باید اثرگذاری در محیط پیرامون خود باشد و این مهم به‌جز ارتباط مستمر و پویا در حوزه‌های اجتماعی، صنعت، کشاورزی و فرهنگ به دست نمی‌آید.
همتی افزود: باید دربایستی‌ها را باید کنار گذاشته و از مدیران بخواهیم تا خود را برای تلاش بیشتر، انتقاد و تغییر رویکرد آماده کنند، چراکه در این صورت کارها شتاب می‌گیرد.
استاندار خاطرنشان کرد: باید هزینه‌های سربار در کسب و کارهای کوچک را کم کنیم تا به تولید آسان محصول دست یافته و با تصمیم درست به رونق فضای کسب و کار نیز کمک نماییم./ایسنا

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}