سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران:انتخاب ملی پوشان به دور از هرگونه تصمیمات شخصی و جانبدارانه بود

سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران،گفت: انتخاب دو وزنه بردار از بین محمدرضا براری، علی هاشمی و بهادر مولایی برای حضور در المپیک به دور از هر گونه جانبداری و یا تصمیم شخصی انجام شد.   سجاد انوشیروانی در حاشیه تمرین وزنه برداران المپیکی ایران به خبرنگاران، افزود: کادر فنی تصمیم حساس و سختی […]

سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران،گفت: انتخاب دو وزنه بردار از بین محمدرضا براری، علی هاشمی و بهادر مولایی برای حضور در المپیک به دور از هر گونه جانبداری و یا تصمیم شخصی انجام شد.

 

سجاد انوشیروانی در حاشیه تمرین وزنه برداران المپیکی ایران به خبرنگاران، افزود: کادر فنی تصمیم حساس و سختی را برای انتخاب دو نفر باقیمانده از ترکیب تیم ملی داشت و این درحالی بود که هر سه وزنه بردار در شرایط مساوی قرار داشتند و برهمین اساس در جلسه شورای عالی فنی، به عنوان سرمربی توضیحات لازم را درمورد هر سه وزنه بردار ارایه کردم و شورا در نهایت نظر خود را اعلام کرد.
انوشیروانی اظهار داشت: بهادر مولایی نیز در این راه تلاش خود را انجام داد و حتی بعد از اردوی تیم ملی در کلاچای وزنه های خوبی را بالای سر برد اما به شرایط ایده آل نرسید بوده و در جلسه شورای فنی درخصوص هر سه وزنه بردار باقیمانده یعنی محمدرضا براری، علی هاشمی و بهادر مولایی از نظر تکنیکی، تاکتیکی و نقاط ضعف و قوت صحبت کردم که در نهایت این شورای عالی فنی بود که تصمیم گرفت و ما نیز به این تصمیم احترام می گذاریم.
دارنده مدال نقره المپیک لندن درخصوص بهداد سلیمی نیز گفت: سلیمی بعد از اردوی کلاچای در تمرینات بسیار خوب و بهتر ظاهر شده و اکنون شرایطی را به وجود آورده که می تواند به مدال طلای المپیک فکر کند و او جزو نفرات اصلی تیم ملی در ریو است که شایستگی خود را به اثبات رسانده است.
انوشیروانی تصریح کرد: در مجموع هر ۵ نماینده ایران در المپیک ظرفیت گرفتن مدال را دارند و امیدوارم وقتی که به روی تخته می روند، روز خوب آنها باشد.
سرمربی تیم ملی وزنه برداری درخصوص کیانوش رستمی نیز گفت: رستمی برای کل ورزش ایران یک سرمایه بزرگ است و هر کمکی که از دست من برآید انجام خواهیم داد و کمک می کنیم تا این سرمایه بزرگ به ثمر برسد، چرا که برای همه ملت ایران افتخار بزرگی است.
کیانوش رستمی (۸۵ کیلوگرم)، علی هاشمی، سهراب مرادی (۹۴ کیلوگرم)، محمدرضا براری (۱۰۵ کیلوگرم) و بهداد سلیمی (به اضافه ۱۰۵ کیلوگرم) پنج نماینده وزنه برداری ایران در المپیک ریو هستند.
طبق برنامه کیانوش رستمی، علی هاشمی و سهراب مرادی روز ۱۵ مرداد و محمدرضا براری و بهداد سلیمی ۱۹ مرداد عازم ریو می شوند./ایرنا

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}