اطلاعیه همکاری پایگاه خبری پویاخبر

سلامی به پویایی صبح در رگ‌های زمین ۱)پایگاه خبری (پویاخبر) در راستای گسترش فعالیت رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی به روز و ماندگار و انعکاس چالش‌ها و مشکلات پیش‌رو در نقاط مختلف کشور دوست‌داشتنی‌مان؛ ایران عزیز و سرافراز، در نظر دارد تا نسبت به جذب علاقمندان به کار در حوزه‌ی خبرنگاری، عکاسی و نویسندگی افتخاری اقدام نماید.اصحاب […]

سلامی به پویایی صبح در رگ‌های زمین

۱)پایگاه خبری (پویاخبر) در راستای گسترش فعالیت رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی به روز و ماندگار و انعکاس چالش‌ها و مشکلات پیش‌رو در نقاط مختلف کشور دوست‌داشتنی‌مان؛ ایران عزیز و سرافراز، در نظر دارد تا نسبت به جذب علاقمندان به کار در حوزه‌ی خبرنگاری، عکاسی و نویسندگی افتخاری اقدام نماید.
اصحاب قلم و اندیشه و صاحبان فکر و تدبیر که توانایی همکاری با این پایگاه خبری را در خود می‌بینند، می‌بایستی رزومه خود شامل مشخصات شناسنامه‌ای، عکس، آدرس دقیق محل سکونت و تلفن تماس را از طریق ایمیل  pooyakhabar@gmail.com ارسال کنند.

۲)مدیران روابط‌عمومی ادارت و سازمان‌های دولتی و خصوصی در سراسر کشور هم در این راستا می‌توانند تمامی اخبار، گزارشات و آگهی های خود را برای ما ارسال کرده تا در کمترین زمان به اطلاع عموم برسد.
شماره تماس ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱ در طول شبانه‌روز پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد.

۳)پایگاه خبری پویا خبر در راستای فعالیت گسترده در سطح کشور، به تعدادی افراد باتجربه و کاردان جهت برقراری سرپرستی در استان‌های کشور نیازمند است.
علاقمندان با حداکثر داشتن تجربه‌ی ۳ سال کاری در زمینه‌ی مطبوعات و با تأییدیه‌ی امور مطبوعات اداره کل استان مربوطه، می‌توانند روزمه کاری خود را به  ایمیل  pooyakhabar@gmail.com ارسال نمایند.

امیدواریم به یاری خدای سبحان و با استعانت از درگاه باریتعالی و هم‌یاری و همکاری نویسندگان و مدیران توانمند در سراسر کشور، بتوانیم مرهمی بر آلام مردمان زحمت‌کش و بی‌ادعای میهن سربلندمان باشیم و راه توسعه و آبادانی را بیش از گذشته هموار نماییم.

 

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}